GlaistaiGlaistas PRO MARMUR

Smulkiagrūdis statybinis glaistas vidaus darbams

Paruoštas naudojimui smulkiagrūdis statybinis glaistas vidaus darbams.
Paskirtis: tinkuotų, betoninių, gipso kartono, medinių ir kitų mineralinių paviršių glaistymui, o taip pat stambiagrūdžiu ir vidutinio grūdėtumo glaistu glaistytų paviršių baigiamajam sluoksniui glaistyti prieš dažymą bei tapetavimą.
Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti tvirtas (netrupėti), sausas ir švarus. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, skiedinio likučius nuvalykite. Prieš glaistymą paviršius rekomenduojama gruntuoti PRO.SKVARBUSIS gruntu.
Naudojimas: Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu nežemesnė kaip +5ºC. Optimalios sąlygos: temperatūra - +20 ºC; santykinis oro drėgnumas 65%. Glaistą tepkite rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai. Dar kartą glaistyti (tepti kitą sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmąjam. Prieš glaistant kiekvieną sekantį sluoksnį rekomenduojame gruntuoti PRO.SKVARBUSIS gruntu, jeigu prieš tai glaistyti sluoksniai apdirbti švitriniu popieriumi–sieteliu. Prieš dažymą, nuglaistytą paviršių PRO.MARMUR glaistu, rekomenduojama gruntuoti giliai įsiskverbiančiu ir paviršių sutvirtinančiu PRO.UNIGRUNT (praskiestu iki 30% vandeniu) gruntu.
Džiūvimo trukmė: ~2 val., kai oro temperatūra +200C ir santykinis drėgnumas 65%.
Sąnaudos: 0,2 – 0,5 kg/m². priklausomai nuo paviršiaus rupumo.
Darbų sauga: patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Saugoti nuo vaikų!

Pakuotė: kibiruose 1,5kg, 5kg, 15 kg.

 

 

Glaistas PRO UNIVERSAL

Paruoštas naudojimui vidutinio grūdėtumo glaistas vidaus darbams.

Vidutinio grūdėtumo statybinis glaistas pirmajam sluoksniui gipso kartono plokščių glaistymui, armavimo juostų, kampų klijavimui. Paruoštas naudojimui, gero dengiamumo statybinis glaistas vidaus darbams. Lengvai tepamas ir lengvai šlifuojasi. Džiūdamas glaistas keičia spalvą: šlapias – pilkas, išdžiūvęs – baltas.

Paskirtis: tinkuotų, betoninių, gipso kartono, medinių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti tvirtas (netrupėti), sausas ir švarus. Prikibimą mažinančias medžiagas - riebalus, tepalus, dulkes, skiedinio likučius nuvalykite. Prieš glaistymą labai porėtus ir silpnesnius paviršius rekomenduojama gruntuoti PRO gruntu.

Naudojimas: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu nežemesnė kaip +5°C. Optimalios sąlygos: temperatūra +20°C, santykinis oro drėgnumas 65%. Prieš naudojimą glaisto NEMAIŠYTI. Glaistą tepkite rankiniu būdu (mentele) arba mechanizuotai nestoresniu kaip 1mm sluoksniu ir išlyginkite. Dar kartą glaistyti (tepti kią sluoksnį) galima visiškai išdžiūvus pirmajam. Glaistas gali būti naudojamas kaip baigiamasis sluoksnis. Prieš dažymą, nuglaistytus paviršius NEGRUNTUOTI.

Džiūvimo trukmė: ~ 2val., kai oro temperatūra  +200C ir santykinis drėgnumas 65%.

Sąnaudos: 0,2 – 0,5 kg/m² priklausomai nuo paviršiaus rupumo.

Darbų sauga: patekus į akis nuplaukite tekančiu vandeniu, kreipkitės į gydytoją. Saugokite nuo vaikų!

Pakuotė: kibiruose 1,5kg, 5kg, 15 kg.

 

Glaistas PRO TAK

Paruoštas naudojimui klijų tipo armuojantis glaistas gipso-kartono plokščių siūlių užpildymui, siūlių juostų ir kampų klijavimui

Kopolimerinės dispersijos pagrindu, pasižymintis geru sukibimu, armuojantis tarpų glaistas - klijai.

Paskirtis: gipso kartono plokščių, gelžbetoninių perdengimo plokščių siūlių užpildymui, gipso kartono plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių ir medinių paviršių didesnių nelygumų ir įtrūkimų lyginimui, siūlių juostų klijavimui, popierinių, popierinių metalizuotų ir metalinių apdailos kampų klijavimui, gipso kartono plokščių klijavimui tarpusavyje. Vidaus darbams.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti švarus, tvirtas, sausas ir neįšalęs. Prikibimą mažinančias medžiagas - riebalus, tepalus, dulkes, birias daleles, nuvalykite. Stipriai vandenį įgeriančius paviršius gruntuokite PRO gruntu.

Naudojimas: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu nuo +5 iki +30°C, optimali +20°C. Prieš naudojimą glaistą gerai išmaišykite. Ant siūlių tepkite mentele iki 15 mm storio sluoksniu.Tarpų užpildymas: po siūlę paskirstykite didelį kiekį glaisto ir mentele užspauskite siūlės juostelę. Ant juostelės viršaus užtepkite papildomai glaisto ir mentele lyginkite, kol susilygins su plokštės paviršiumi.Lyginimas: užpildant gipso kartono plokščių, betoninių ar tinkuotų paviršių nelygumus glaistą užtepkite ir lyginkite glaistymo mentele. Kampų klijavimas : glaistu ištepkite kampo paviršių ir ant jo užspauskite apdailos kampą. Ant apdailos kampo kraštinių viršaus užtepkite papildomai glaisto ir išlyginkite mentele. Saugokite uždaroje taroje ne žemesnėje kaip +5ºC temperatūroje.

Džiūvimo trukmė (kai oro temperatūra +200C ir santykinis drėgnumas 65%): antrąjį sluoksnį ant glaistu užpildytos gipso kartono plokščių siūlės galima tepti po 3 ÷ 4 val.; išdžiūsta ir pilną tvirtumą įgauna per 24 val.

Sąnaudos: užpildant gipso kartono plokščių siūles ~0,3 kg vienam siūlės metrui; lyginant paviršius – 2,1 kg/m²/mm.

Darbų sauga: patekus į akis nuplaukite tekančiu vandeniu, kreipkitės į gydytoją. Saugokite nuo vaikų!

Pakuotė: kibiruose 1,5kg, 5kg, 15 kg.

 

 

 

Glaistas LIGHT MACRO

 

Pirminiam glaistymo sluoksniui, stambiagrūdis su lengvu užpildu. Užtepamo sluoksnio storis 0,5 - 10 mm.

Naudojimo sritis: tinkuotų ir kitų rupių paviršių išlyginimui pastatų viduje prieš glaistymą smulkiagrūdžiais glaistais, dažymą 1 – 5 klasės vandeniniais dispersiniais dažais ar tapetavimą.

Savybės: paruoštas naudojimui, su lengvu užpildu, iki 45% lengvesnis už įprastą glaistą, pasižymintis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, gerai sukimbantis su paviršiumi, nestipraus, specifinio kvapo, lengvai tepamas, išlyginamas ir šlifuojamas, pasižymi ilgu darbo laiku, tvirtas, silpnai įgeriantis vandenį.

Paviršiaus paruošimas: glaistomi paviršiai turi būti švarūs, tvirti ir sausi. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, tepalus, dulkes, klijų, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalyti. Prieš glaistymą taip paruoštus tvirtus paviršius gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu, o silpnus ir porėtus paviršius gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.

Glaistymo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios glaistymo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui.

Glaistymas: prieš naudojimą glaistą gerai išmaišyti. Glaistą tepti rankiniu būdu (mentele) iki – 10 mm sluoksniu ir išlyginti, o mechanizuotam glaistymui naudoti tam specialiai gaminamą glaistą su tokiomis pačiomis savybėmis. Dar kartą glaistyti (tepti kitą glaisto sluoksnį) galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Tarp glaistomų sluoksnių, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO SKVARBUSIS, SUTVIRTINANTIS gruntu. Prieš dažymą, jei glaistytas paviršius buvo šveičiamas, gruntuoti PRO.UNIGRUNT gruntu.

Sąnaudos: 0,5 – 10 l/m² priklausomai nuo užtepamo sluoksnio storio.

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%, 1 mm glaisto sluoksniu užteptą paviršių šlifuoti galima po 18 val., o glaistas visiškai išdžiūsta po 36 val.

Įrankių valymas: įrankius iš karto po darbo išplauti vandeniu.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo užšalimo!Techniniai duomenys: rišamoji medžiaga – kopolimerinė akrilinė dispersija; tankis (lyginamasis svoris) – ~0.93 – 1,05 kg/l; skiediklis – vanduo.

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite glaisto į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

 

 

IGIS.MR smulkiagrūdis statybinis glaistas vidaus darbams

Talpos: 1,5 kg; 5 kg; 8 kg; 16 kg kibirai; 25 kg politileniniai maišai

 

Baltos spalvos, gerai pertrintas, lengvai tepamas ir išlyginamas, greitai džiūstantis, paruoštas naudojimui lateksinis statybinis glaistas. Džiūstant nesitraukia ir nesutrūkinėja, gerai šlifuojamas. Išdžiūvęs glaistas nepavojingas žmogaus sveikatai ir aplinkai.

 

Paskirtis.

 

Naudojamas pastatų vidaus apdailos darbams: betoninių, tinkuotų, gipskartonio plokščių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą. Rekomenduojamas baigiamajam sluoksniui.

 

Medžiagos savybės.

 

Gerai pertrintas smulkiagrūdis glaistas su dolomito užpildu, skirtas  vidinei apdailai sausų patalpų sienų ir lubų glaistymui Puikiai tinka paskutiniam baigiamajam sluoksniui suformuoti Tinka nedideliems paviršiaus nelygumams, plyšiams, įtrūkiams užtaisyti Lengvai tepamas ir šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių Tvirtai sukimba su pagrindu Greitai džiūstantis Prieš dažymą glaisto nereikia gruntuoti Pasižymi visais IGIS.KR universalaus glaisto privalumais Naudojant pirminiam sluoksniui glaistą IGIS.DL arba IGIS.KR, baigiamajam sluoksniui rekomenduojama naudoti glaistą IGIS.MR

 

IGIS.KR statybinis glaistas vidaus darbams

Talpos: 1,5 kg; 5 kg; 8 kg; 16 kg kibirai; 25 kg politileniniai maišai

 

Baltos arba baltai pilkos spalvos, gerai pertrintas, lengvai tepamas ir išlyginamas, greitai džiūstantis, paruoštas naudojimui lateksinis statybinis glaistas. Džiūstant nesitraukia ir nesutrūkinėja, gerai šlifuojamas. Išdžiuvęs glaistas nepavojingas žmogaus sveikatai ir aplinkai.

 

Paskirtis.

 

Naudojamas pastatų vidaus apdailos darbams: betoninių, tinkuotų, gipskartonio plokščių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą.

 

Medžiagos savybės.

 

Gerai pertrintas smulkiagrūdis glaistas su dolomito užpildu, skirtas  vidinei apdailai sausų patalpų sienų ir lubų glaistymui IGIS glaistai yra paruošti naudojimui, todėl nereikia rūpintis, kad darbo objekte būtų vandens Glaisto galima naudoti tiek, kiek reikia. Baigę darbą uždaryti indą – IGIS glaistai neišdžiūsta. Todėl nelieka ir glaisto likučių, tai didina glaisto panaudojimo ekonominį efektyvumą IGIS glaistai puikiai išsilygina ir tvirtai sukimba su pagrindu. IGIS glaistai lengvai tepami, greitai džiūstantys. Džiūstant nesitraukia ir nesutrūkinėja Paviršius tampa lygus, labai lengvai šlifuojamas IGIS paruoštų glaistų sąnaudos yra mažesnės nei miltelinių glaistų sąnaudos Glaistų prieš dažymą nereikia gruntuoti

 

IGIS.DL stambiagrūdis statybinis glaistas vidaus darbams

Talpos: 1,5 kg; 5 kg; 8 kg; 16 kg kibirai; 25 kg politileniniai maišai

 

Baltos spalvos, gerai pertrintas, lengvai tepamas ir išlyginamas, greitai džiūstantis, paruoštas naudojimui lateksinis statybinis glaistas. Džiūstant nesitraukia ir nesutrūkinėja, gerai šlifuojamas. Išdžiuvęs glaistas nepavojingas žmogaus sveikatai ir aplinkai.

 

Paskirtis.

 

Naudojamas pastatų vidaus apdailos darbams. Skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą. Gerai sukimba. Elastingas, lengvai šlifuojamas. Rekomenduojamas pirminiam išlyginamajam sluoksniui grubių nelygumų išlyginimui.

 

Medžiagos savybės:

 

Gerai pertrintas vandeninis stambiagrūdis glaistas su dolomito užpildu, skirtas vidinei apdailai sausų patalpų sienų ir lubų grubiam glaistymui. Tinka pirminio išlyginamojo sluoksnio nelygumų išsilyginimui. Puikiai tinka tinko įtrūkiams užtaisyti ir nelygiems paviršiams užglaistyti. Prieš dažymą glaisto nereikia gruntuoti. Pasižymi visais universalaus glaisto IGIS.KR privalumais

 

 

 

 

MIKROSFERA lengvas smulkiagrūdis statybinis glaistas vidaus darbams

Talpos: 1 l; 3 l; 5 l; 9 l kibirai, 15 l polietileniniai maišai

 

 

 

Labai lengvas smulkiagrūdis paruoštas naudojimui lateksinis glaistas su lengvu užpildu skirtas pastatų vidaus apdailai.   Lengvai tepamas ir išlyginamas, mažai įgeriantis vandens, turintis puikų garų pralaidumą, greitai džiūstantis, nepavojingas žmogaus sveikatai ir aplinkai.

 

Paskirtis.

 

Skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą. Gerai sukimba. Elastingas, lengvai šlifuojamas suformuojant itin lygų paviršių, nedulka. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. Rekomenduojamas paskutiniam baigiamajam sluoksniui suformuoti.

 

Medžiagos savybės.

 

Labai lengvas smulkiagrūdis glaistas su lengvu užpildu, skirtas  vidinei apdailai sausų patalpų sienų ir lubų baigiamajam glaistymui Puikiai tinka paskutiniam baigiamajam sluoksniui suformuoti Tinka nedideliems paviršiaus nelygumams, plyšiams, įtrūkiams užtaisyti 35% lengvesnis nei įprasti glaistai Lengvai tepamas ir išlyginamas Mažai įgeriantis vandens Greitai džiūstantis Elastingas. Mažiau traukiasi. Paviršius tampa itin lygus, labai lengvai šlifuojamas, mažai dulka Paprasta suformuoti tekstūrinį paviršių Gerina sienų garso ir šilumos izoliaciją Prieš dažymą glaisto nereikia gruntuoti Naudojant baigiamajam sluoksniui glaistą MIKROSFERA, pirminiam sluoksniui rekomenduojama naudoti glaistą MAKROSFERA

 


 

MAKROSFERA lengvas stambiagrūdis statybinis glaistas vidaus darbams

Talpos: 1 l; 3 l; 5 l; 9 l kibirai, 15 l polietileniniai maišai

 

Labai lengvas stambiagrūdis paruoštas naudojimui lateksinis glaistas su lengvu užpildu skirtas pastatų vidaus apdailai.   Lengvai tepamas ir išlyginamas, mažai įgeriantis vandens, turintis puikų garų pralaidumą, greitai džiūstantis, nepavojingas žmogaus sveikatai ir aplinkai.

 

Paskirtis.

 

Skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą. Gerai sukimba. Elastingas, labai lengvai šlifuojamas, nedulka. Dėl mažo glaisto vandens įgeriamumo paviršiaus prieš dažant nebereikia gruntuoti. Rekomenduojamas pirminio išlyginamojo sluoksnio nelygumų išsilyginimui.

 

Medžiagos savybės.

 

Labai lengvas stambiagrūdis glaistas su lengvu užpildu, skirtas  vidinei apdailai sausų patalpų sienų ir lubų grubiam glaistymui Tinka pirminio išlyginamojo sluoksnio nelygumų išsilyginimui Puikiai tinka tinko įtrūkiams užtaisyti ir nelygiems paviršiams užglaistyti 35% lengvesnis nei įprasti glaistai Lengvai tepamas ir išlyginamas Mažai įgeriantis vandens Greitai džiūstantis Elastingas. Mažiau traukiasi. Paviršius tampa lygus, labai lengvai šlifuojamas, mažai dulka Paprasta suformuoti tekstūrinį paviršių Gerina sienų garso ir šilumos izoliaciją Glaisto prieš dažymą nereikia gruntuoti Naudojant pirminiam sluoksniui glaistą MAKROSFERA, baigiamajam sluoksniui rekomenduojama naudoti glaistą MIKROSFERA

 

Spalvų pasirinkimas

Reklaminis skydelis

Paieška

Partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis