Hidroizoliacija

 

Hidroizoliacija K1

Naudojimui paruošta vienakomponentė kaučiukinė elastinga hidroizoliacinė medžiaga vidaus ir lauko darbams.

Paruošta naudojimui vienkomponentė, kaučiukinė, elastinga hidroizoliacinė medžiaga paviršiams izoliuoti ir sandarinti nuo drėgmės ir vandens nuolat šlapiose arba drėgmės įtakojamose patalpose (vietose). Hidroizoliacija K1 negali būti naudojama kaip baigiamasis sluoksnis.
Paskirtis: betoninių, tinkuotų, gipsinių paviršių, gipso kartono, OSB plokščių hidroizoliacijai po keraminėmis plytelėmis ir kitomis apdailos medžiagomis dušuose, vonios kambariuose, virtuvėse, skalbyklose, terasose, balkonuose ir pan. Tinka šildomosioms grindims ir kitiems, iki 80°C temperatūros įkaistantiems, paviršiams izoliuoti nuo drėgmės.
Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti švarus ir tvirtas. Riebalus, tepalus, dulkes, birias daleles, nuvalyti. Plyšius, siūles, įdubimus ir kitokius defektus užglaistyti (užpildyti) tvirtu cementiniu mišiniu. Paviršius gali būti šiurkštus: tinko, gipso kartono plokščių glaistyti nerekomenduojama. Tarp vidinių ir išorinių kampų, jungiančių sienas ir grindis, turi būti naudojama PRO armavimo juosta.
Naudojimas: Darbo metu pagrindas turi būti sausas ir neįšalęs. Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu nuo +50С iki +30°C, optimali +18÷20°C. Naują tinką ar betoną galima izoliuoti ne ankščiau kaip po 14 dienų. Prieš tepant hidroizoliaciją, pagrindą gruntuokite PRO Izogruntu. Pirmojo sluoksnio džiūvimo laikas (kai oro temperatūra +200C ir santykinis drėgnumas 65%) apie 2 val., kitų sluoksnių – apie 4 val. Kitą sluoksnį galima dėti tik ant visiškai išdžiūvusio ankstesniojo sluoksnio. Džiūdama hidroizoliacija keičia spalvą iš mėlynos į juodą. Klijuoti keramines plyteles ar dėti kitokią dangą ant suformuotos hidroizoliacijos galima po 16 val. Saugoti ir naudoti ne žemesnėje kaip +50C temperatūroje.
Sąnaudos: 0,7 – 1,5 kg/m2 3 sluoksniams.
Darbų sauga: naudokite vėdinamose vietose. Naudokite odos ir akių apsaugos priemones. Patekus ant odos, nuplaukite vandeniu. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Nepilkite į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Saugoti nuo vaikų!

Pakuotė: 3 ltr, 5 ltr, 10 ltr.

 

Armavimo juosta

Kampų tarp sienų ir grindų, plokščių sujungimų armavimui.

Paskirtis: vidinių kampų bei sujungimų (tarp sienų ir grindų, tarp tarpusavyje plokštumoje sujungtų panelių) patikimumui ir sandarumui padidinti su HIDROIZOLIACIJA K1.
Pagrindo paruošimas: paviršius turi būti tvirtas, sausas ir švarus, be riebalinių dėmių. Teršalus, dulkes ir kitokias sukibimą mažinančias medžiagas nuvalykite. Silpnus ir porėtus paviršius gruntuokite gruntu IZOGRUNTAS.
Juostos klijavimas: ant paviršiaus, paruošto klijuoti armavimo juostą, pirmiausiai tepama Hidroizoliacija K1. Iškarto prie nenudžiūvusios Hidroizoliacijos K1, sujungimo vietoje, prispaudžiama armavimo juosta ir ant armavimo juostos bei visos plokštumos tepama Hidroizoliacija K1.

 

DICHTUNGSSCHLAMME 809

Hidroizoliacinis mišinys

Aprašymas:

Vienakomponentis sandarinimo mišinys pagamintas mineralinių ir organinių jungiančiųjų medžiagų, mineralinių užpildų ir modifi kuojančių priedų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa, lengvai klojama ir gerai su pagrindu sukimbančia mase.

Paskirtis:

Skirtas mineralinėms statybinėms medžiagoms hidroizoliuoti nuo ir naudojamas apsaugoti nuo drėgmės: rūsius (hermetizuojant sienų išorę), grindis (nuo telkšančio vandens), baseinų sandarinimui (sienas hermetizuojant iš vidaus). Sandarina vandens talpas iki 5 m gylio. Naudojamas vidaus ir išorės darbams.

Pakuotė: 25 kg maišuose, paletėje po 42 vnt.

 

 

 

Spalvų pasirinkimas

Reklaminis skydelis

Paieška

Partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis