Fasadiniai dažai

ACRYL-Fassadenfarbe 001

Akriliniai fasadiniai dažai

Paruošti naudojimui dažai, pagaminti akrilinės dispersijos pagrindu. Lengvai dengiami, atsparūs atmosferos poveikiui: lietui, saulės spinduliams, šalčiu ir vėjui. Ekologiški ir netoksiški. Palieka lygų, matinį sluoksnį. Tinka vidaus ir išorės darbams.

Sąnaudos: 150-300 ml/m2 (priklausomai nuo dengiamo paviršiaus struktūros)

Paskirtis: Hidrofobiniai dažai skirti cementinio ir cemento-kalkinio tinko, plonasluoksnio mineralinio ir dispersinio tinkų, betono, gipsinių pagrindo, gipskartonio plokščių dažymui. Nedažyti kalkinio tinko, lakuotų ir aliejinių paviršių, bei plastmasės. Jeigu dažymui skirtas fasadas yra tokioje vietoje, kurioje yra didesnė kerpių, dumblių ir pan. sporų sankaupa (pvz., miškingose apylinkėse, prie vandens telkinių), patariama padidinti dažų atsparumą dezinfekciniu preparatu (papildoma dažų sluoksnio apsauga).

 

SILIKON-Fassadenfarbe 003

Silikoniniai fasadiniai dažai

Paruošti naudojimui dažai, pagaminti silikoninės emulsijos ir akrilinių rišančiųjų pagrindu. Lengvai tepami. Sudaro apsaugantį nuo drėgmės sluoksnį. Labai gerai praleidžia garus, yra atsparūs aplinkos poveikiams ir UV spinduliams bei mechaniniam poveikiui. Ekologiški, atsparūs mikroorganizmams ir nešvarumams. Tinka vidaus ir išorės darbams.

Sąnaudos: 150-300 ml/m2 (priklausomai nuo dengiamo paviršiaus struktūros)

Paskirtis: Dažai rekomenduojami paveldo objektų ir pastatų, kuriuos ypač veikia nepalankūs aplinkos užterštumo veiksniai (tokie kaip smogas, rūgštūs lietūs ir pan.) renovacijai. Skirti visų mineralinių, akrilinių, silikatinių ir silikoninių tinkų, betono, gipskartonio plokščių, mineralinių ir dispersinių dažų paviršių dažymui. Nedažyti lakuotų, aliejinių ir plastikinių bei kalkinių, dispersinių dažų paviršių. Jeigu dažymui skirtas fasadas yra tokioje vietoje, kurioje yra didesnė kerpių, dumblių ir pan. sporų sankaupa (pvz., miškingose apylinkėse, prie vandens telkinių), patariama padidinti dažų atsparumą dezinfekciniu preparatu (papildoma dažų sluoksnio apsauga).

 

NANOTECH-Fassadenfarbe 006

Nanosilikoniniai fasadiniai dažai

Paruošti naudojimui dažai, pagaminti silikoninės nano emulsijos ir akrilo polimerų dispersijos pagrindu. Lengvai tepami. Sudaro apsaugantį nuo drėgmės sluoksnį. Labai gerai praleidžia garus, yra atsparūs aplinkos poveikiams ir UV spinduliams bei mechaniniam poveikiui (plovimui). Ekologiški, atsparūs mikroorganizmams ir nešvarumams. Tinka vidaus ir išorės darbams. Savaime nusiplaunantys. Hidrofobiški.

Sąnaudos: 150-300 ml/m2 (priklausomai nuo dengiamo paviršiaus struktūros)

Paskirtis: Dažai rekomenduojami paveldo objektų ir pastatų, kuriuos ypač veikia nepalankūs aplinkos užterštumo veiksniai (tokie kaip smogas, rūgštūs lietūs ir pan.) renovacijai. Skirti visų mineralinių, akrilinių, silikatinių ir silikoninių tinkų, betono, gipskartonio plokščių, mineralinių ir dispersinių dažų paviršių dažymui. Nedažyti lakuotų, aliejinių ir plastikinių bei kalkinių, dispersinių dažų paviršių.

 

LIUKS-M

Dispersiniai, pusiau matiniai, medinių fasadinių paviršių dažymui, išorės darbams, atsparūs šlapiam trynimui.

1 klasės, skiedžiami vandeniu dažai, sudaro pusiau matinę, laidžią vandens garams, elastingą, atsparią atmosferos poveikiui ir šlapiam trynimui plėvelę.  
Paskirtis: naujų ir anksčiau dažytų medinių fasadinių paviršių dažymui. 
Paviršiaus paruošimas: dažomi paviršiai turi būti sausi ir švarūs. Nuo anksčiau dažytų paviršių nuvalyti senus besilupančius dažus ir nešvarumus, mikroorganizmus nuvalyti specialiais valikliais. Naujus ir senus (nuvalytus iki grynos medienos) paviršius įmirkyti medienos apsaugos priemonėmis, gruntuoti specialiais medinių paviršių gruntais, kurie tinka tolesniam padengimui vandens dispersiniais dažais. 
Naudojimas: dažus gerai išmaišyti, galima iki 5% skiesti vandeniu, dažyti 2 sluoksniais teptuku, voleliu arba purkštuvu. Laikyti ir naudoti ne žemesnėje kaip +5ºC temperatūroje. 
Džiūvimo trukmė: esant +20ºC nelimpa po 1 val., pakartotinai dažyti po 4 – 6 val. 
Sąnaudos: 4 – 6 m²/l (dažant 2 sluoksniais). 
Darbų sauga: dažams patekus į akis nuplauti tekančiu vandeniu, kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų!

Pakuotės: 1L, 3L, 5L, 10L.

 

 

Spalvų pasirinkimas

Reklaminis skydelis

Paieška

Partneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis